Choco Kebab

Czym jest Choco Kebab®?

Choco Kebab jest to koncept gastronomiczny włoskiej firmy Techfood®.

 

Maszyna chłodząca obraca i utrzymuje w odpowiedniej temperaturze 10 kilogramowy blok ekskluzywnej czekolady Cremino, tak żeby mogła być ona z łatwością ścięta za pomocą specjalnego noża na kształt płatków.

Choco Kebab

 

Cienkie, czekoladowe wiórki dodajemy do ciepłej, puszystej Choco Pity™ stworzonej według unikalnej receptury i dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu firmy Techfood® w produkcji mieszanek cukierniczych.

 

Przygotowany mix do produkcji Choco Pity po 30 sekundach pieczenia pomiędzy dwoma teflonowymi talerzami o średnicy 25 centymetrów zamienia się w przepyszne ciasto.

 

To jak urozmaicisz Choco Kebaba zależy od Ciebie! Jako dodatek może posłużyć bita śmietana, syrop klonowy, lody, jogurt naturalny, Nutella, świeże owoce, frużelina, orzechy i wiele innych.

Pozwól swoim klientom wybrać to co lubią najbardziej!

 

Dlaczego Choco Kebab®?

Rozpocznij z nami współpracę ze względu na:

 

 

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Choco Kebab® sprzedawany może być zarówno w centrum handlowym jak i np. w sezonowych punktach gastronomicznych, w turystycznych miejscowościach.

 

Również osoby chcące dopiero założyć działalność mogą skorzystać z naszej oferty i otworzyć samodzielne stoisko z Choco Kebabem, np. w galerii handlowej lub sprzedawać go z przyczepy gastronomicznej.

 

Choco Kebab® świetnie nadaje się do:

 

 

 

 

 

Napisz do nas:

Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów lub mają jakiekolwiek pytania, prosimy wypełnić poniższy formularz.

Klikając 'wyślij wiadomość' wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na złożone zapytanie.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w zakładce 'Polityka prywatności'.

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane